Bulut Spam Koruması

E-posta güvenliğinizi spam koruma sistemimiz ile güvence altına alın.

Bulut Spam Koruması hizmetimiz, e-posta trafiğinin sürekliliği büyük önem arz eden müşterilerimiz içindir. Bu servisimiz tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli bir alt yapıda çalışır. Bu servisten yararlanmak için mail sunucunuzun nerede olduğu önemli değildir, mevcut e-posta sunucunuzu taşımak veya değiştirmek zorunda kalmadan Bulut Spam Koruması hizmetimizin sağladığı servisleri kullanabili

E-Posta Güvenliği

Bulut Spam Koruması, spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal katmanlarda özel güvenlik sağlar. Kullandığımız kendi kendine saldırıları öğrenebilme kabiliyetine sahip sistemimiz, gelen tüm e-postaları filtre ederek istenmeyen bu tür e-postaları size ulaşmasını engellemektedir. Mevcut e-posta sunucunuz herhangi bir hatadan dolayı çalışmaz hale gelir veya kapanırsa Bulut Spam Koruması, size gönderilen e-postaları saklar sunucunuz tekrar aktif hale geldiğinde size gönderilen e-postaları tekrar e-posta sunucunuza iletir, böylelikle e-posta sunucunuzda hata olsa dahi gelen e-postalarınızı kaybetmezsiniz.

Bulut Spam Koruması Nasıl Çalışır?

E-Posta sunucunuz nerede olursa olsun, alan adınızın DNS kayıtlarını size ileteceimiz 4 farklı MX kaydı ile değiştirip, e-posta sunucunuzun yazılımına göre değişkenlik gösteren bir düzenleme yaparak Bulut Spam Koruması hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz! Hizmeti aldıktan sonra kullanımına ilişkin teknik desteği bizden alabileceğiniz gibi bilgi bankasındaki dokümanları kullanarak da kurulumu kendiniz yapabilirsiniz. Teknik ekibimiz size entegrasyon noktasında 7 gün 24 saat destek vermektedir.

Gelen E-postalar için Bulut Spam Koruması

Gelen E-Postalar için Bulut Spam Koruması hizmeti, sadece size doğru gelen e-postaları spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı korur. Bulut Spam Koruması, herhangi bir nedenle e-posta sunucunuzda oluşabilecek arızalarda veya kapanmalarda size gönderilen e-postaları, e-posta sunucunuzun yerine geçerek saklar, e-posta sunucunuz tekrar aktif olduğunda sunucunuza sanki bir kesinti olmamış gibi tekrar gönderir.

Giden E-postalar için Bulut Spam Koruması

Giden e-postalar için Bulut Spam Koruması hizmeti, e-posta kullanıcılarınızın dışarıya doğru attığı tüm e-postalarda spam, virüs, phishing ve malware koruması sağlar. Bu sayede kullanıcılarınızın e-posta hesapları kötü niyetli kişilerin eline geçse bile e-posta sunucunzudan spam, virüs, phishing ve malware saldırısı yapılamaz. E-posta sunucunuzun IP adresleri bu sayede kara listeye girmez, e-posta gönderiminiz aksamaz. Her zaman e-postalarınız inbox'a düşer. E-posta gönderiminde gönderici IP adresi Bulut Spam Koruması hizmetinde kullanılan IP adresleri görünmektedir.

Gelen ve Giden E-postalar için Bulut Spam Koruması

Hem gelen, hemde giden e-postalar için Bulut Spam Koruması hizmeti, giden e-postalarda verilen ve gelen e-postalarda verilen tüm servisleri kapsayan paketimizdir.

Neden Kurumsal E-Posta?

E-posta günümüz iş dünyasında iletişimin en önemli araçlarından biridir. Kurumsal E-posta servisimiz bu konuda şirket çalışanlarının daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalarıdan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz" önemli bir servistir.

E-posta güvenliğinizi spam koruma sistemimiz ile güvence altına alın.