Sunucu İzleme

İş sürekliliği ve veri güvenliği için profesyonel çözümler

Türkiye Sistem kurumsal hizmetleri kapsamında sizlere IT güvenliği ve izleme hizmetleri sunar. Bünyemizde bulundurduğumuz yüksek kapasiteli IPS, IDS, Firewall ekipmanları ile sizlere güvenli IT hizmeti deneyimi yaşatabildiğimiz gibi sistemlerinizi proaktif izleme sistemimize dahil ederek olası sorunlara anında müdehale ederiz. Ayrıca sunduğunuz Ddos önleme sistemleri ve yüksek kapasiteli network bağlantılarımız ile belirli tip trafik taşırma ataklarını engeller, iş sürekliliği sağlarız.

IT güvenliği ve sunucu izleme hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yük dengeleme hizmetinin avantajları nelerdir ?

Sürekliliğin yüksek önem arz ettiği projelerde yedeklilik sağladığı gibi yüksek ziyaretçi/kullanıcıya sahip projelerde birden fazla sunucunun kaynaklarını bir bütün olarak kullanmanıza olanak sağlar.

Yük dengeleme hizmetinde ücretlendirme nasıl yapılır ?

Ücretlendirme, sunucularınızın bize ait veri merkezinde bulunması durumunda ziyaretçi sayısına göre, bize ait olmayan veri merkezlerinde olduğunda ziyaretçi sayısı ve trafik kullanımına göre ücretlendirilmektedir.

Aktif, aktif ve aktif, pasif yük dengeleme ne demektir ?

Aktif, aktif yük dengelemede, sunucularınız işlemleri eşit şekilde paylaşarak çalışırken, aktif, pasif yük dengelemede pasif sunucularınızdan biri sadece aktif sunucularınızdan birinin erişilemez olduğu durumlarda çalışır.

Yük dengeleme hizmetine nasıl geçebiliriz? Bize ne lazım ?

Yük dengeleme hizmetine geçiş planlaması ve projelendirme ücretsiz olarak Türkiye Sistem tarafından yapılmaktadır. Yük dengeleme de gerekli olabilecek yazılımsal düzenlemeler ise müşterilerimizin sorumluluğunda olacaktır.

Yük dengeleme hizmetinizin kapasitesi nedir ?

Toplam yük dengeleme kapasitemiz 40 Gigabit olup, bu kapasite ihtiyaç halinde arttırılabilmektedir.

Size özel çözümler için bizimle iletişim kurun.