Yedekleme

Güvenli ve yüksek kapasiteli yedekleme çözümleri

Yedekleme günümüz işletmelerin genellikle göz ardı ettikleri ancak sorun anında paha biçilemeyen IT gereksinimlerinden birisidir. Günümüzde bir çok işletme ihtiyacı IT sistemleri üzerinde karşılanıyorken bu sistemlerin olası problemlere karşı hazırlıklı olması kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Türkiye Sistem bu noktada sizlere güvenli ve yüksek kapasiteli yedekleme çözümleri sunar. İster Netinernet Veri Merkezi’nde barınsın, isterse kendi lokasyonunuzdaki sistem odasında barınıyor olsun, her türlü IT altyapınızın yedekleme işlemlerini bizim ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yük dengeleme hizmetinin avantajları nelerdir ?

Sürekliliğin yüksek önem arz ettiği projelerde yedeklilik sağladığı gibi yüksek ziyaretçi/kullanıcıya sahip projelerde birden fazla sunucunun kaynaklarını bir bütün olarak kullanmanıza olanak sağlar.

Yük dengeleme hizmetinde ücretlendirme nasıl yapılır ?

Ücretlendirme, sunucularınızın bize ait veri merkezinde bulunması durumunda ziyaretçi sayısına göre, bize ait olmayan veri merkezlerinde olduğunda ziyaretçi sayısı ve trafik kullanımına göre ücretlendirilmektedir.

Aktif, aktif ve aktif, pasif yük dengeleme ne demektir ?

Aktif, aktif yük dengelemede, sunucularınız işlemleri eşit şekilde paylaşarak çalışırken, aktif, pasif yük dengelemede pasif sunucularınızdan biri sadece aktif sunucularınızdan birinin erişilemez olduğu durumlarda çalışır.

Yük dengeleme hizmetine nasıl geçebiliriz? Bize ne lazım ?

Yük dengeleme hizmetine geçiş planlaması ve projelendirme ücretsiz olarak Türkiye Sistem tarafından yapılmaktadır. Yük dengeleme de gerekli olabilecek yazılımsal düzenlemeler ise müşterilerimizin sorumluluğunda olacaktır.

Yük dengeleme hizmetinizin kapasitesi nedir ?

Toplam yük dengeleme kapasitemiz 40 Gigabit olup, bu kapasite ihtiyaç halinde arttırılabilmektedir.

Yedekleme hizmetlerimiz için hemen başvurun.